ACCESS MAX 650i LT

ACCESS MAX 650i 4X4 LT L7e Euro4

Access Motor ir vadošais kvadraciklu ražotājs Taivānā. Access Motor kvadracikli ir ļoti populāri, pateicoties sarežģītajām konstrukcijām, lielu uzsvaru liekot uz produktu kvalitāti un augstu uzticamību. Access Motor kompānijai pieder liels pētniecības un attīstības centrs, kurā tiek attīstīti ne tikai jaunie modeļi un jaunas tehnoloģijas, bet attīsta arī jaunus dzinējus ar daudzām hi-tech iezīmēm, jo Access Motor kompānijai ir sava mūsdienīga motoru rūpnīca.

Apraksts:

ACCESS Limited Edition versija ir populārākais darba kvadraciklu klasē, kurš sasniedza pasaules rekordu ar piedāvāto ACCESS MAX 650i EPS 4X4 standarta komplektāciju veicot ekspedīcijas braucienu velkot sev līdz smagu piekabi un nobraucot vairāk kā 14 000 kilometrus no Indijas līdz Eiropai pavadot ceļā sešas nedēļas. ACCESS MAX 650i vēlreiz pierādīja savu izturību, robustumu un uzticamību visurgājēju zīmolam ACCESS. Limited versija TRANSASIA piedāvā standarta modeļiem jaudīgo 650cc viencilindra dzinēju ar lielisku sniegumu, modernu mūsdienīgu LED apgaismojumu kas spēj nakti pārvērst par dienu. Ar lielu vilcējspēku, spēcīgu elektrisko vinču, un ļoti labu darba kvadracikla kvalitāti ar bagātīgu standarta aprīkojumu.

Kas būtu labākai veids lai pārbaudītu jebkuru kvadraciklu par tā izturību, protams nosūtot to uz ekstremālu ekspedīcijas braucienu, kas ved vairāk nekā 17.000 kilometrus un tūkstošiem metru augstumā, pa zemes ceļiem un pāri kalnu grēdām no Indijas atpakaļ uz Vāciju? Tā kā tas nav pietiekami doties ceļojumā tikai ar kvadraciklu, tāpēc šim transportlīdzeklim tika piekabināta arī 800 kg smaga piekabe visu laiku velkot to aiz sevis, kas kalpoja kā šī piedzīvojuma dzīvojamā māja! Sērijas ACCESS MAX 650i paveica savu darbu teicami un atkal nogādāja ekspedīcijas galveno varoni Gerry Mayr sveiku un veselu atpakaļ uz Vāciju.

Pastāvīgi visu laiku ACCESS MAX 650i bija vidēji 8 stundas dienā savā darbu uzdevumā  – neatkarīgi no tā, vai viņi cēlās pāri stāviem kāpumiem un akmens grēdām, vai brauca pa kādu no neskaitāmajiem zemes ceļiem pa Indiju vai Pakistānu. Vārds EXTREM būtu nepietiekams definējums, kādai slodzei un spēkam šajā braucienā tika ietekmēts ACCESS MAX 650i šajā piedzīvojumu ekspedīcijā. Šis kvadracikls tika apzināti pārbaudīts tālu aiz tā spēju robežām, lai iegūtu šos svarīgos rezultātus un jaunu informāciju par transportlīdzekli ļoti ekstremālos apstākļos un negaidītās situācijās.

Īpašas ievērības cienīgs ir fakts, ka piedziņas siksna kvadraciklam ACCESS MAX 650i nebija ne reizi jāmaina pa visu šo nogurdinošo brauciena laiku. Turklāt arī masīvi būvētais piekabes āķis izturēja milzīgās slodzes bez problēmām, gan stāvot vai velkot vairāk nekā 800 kg karavānu cauri visai Āzijai atpakaļ uz Vāciju.

Šis kvadricikls ir neatkarīgi izstrādāts Taivānā ACCESS rūpnīcā kas šobrīd ļoti lielu popularitāti un uzticamību ir ieguvusi ASV un Eiropas tirgos.

Standarta versija pielietojama izklaidei un darbam, 650cc kubikcentimetru kvadricikls ar standarta šasiju un ērtu sēdekli, kas paredzēti profesionālai darbībai un patīkamu nedēļas nogaļu izbraucieniem divatā vai vienam pašam. Lieliska vadāmība, ētra braukšana, jaudīgs dzinējs, viegla šasija ar labi sabalansētu amortizāciju, mūsdienīgu dizainu un ļoti pievilcīgu cenu padara šo kvadriciklu par nopietnu sāncensi pret pasaules slavenākajiem zīmoliem šajā kategorijā. Lieliska jaudas un svara attiecība.

L7e Euro4 homologācija (oficiāla ielas reģistrācija)

Visiem kvadracikliem garantija 2 gadi vai 10 000km!

Sadarbojamies ar līzinga kompānijām Incredit.lv; Unicredit.lv; Inbank.lv 

Uzticams dzinējs

Četrtaktu viencilindra šķidruma dzeses ar pārsteidzoši plašu rezerves jaudu un augstu griezes momentu. Elektroniska degvielas iesmidzināšana BOSCH nodrošina optimālu degvielas maisījumu vieglākai iedarbināšanai pie zemām temperatūrām. Cilindrs ar keramisko pārklājumu, paaugstinātu izturību un labāku dzesēšanu. Kaltais virzuli ar augstāku izturību un uzlabotu termisko pretestību. Balansiera vārpsta novērš dzinēja vibrāciju, iebūvēts elastīgais startera disks veicina vienmērīgu motora elektrisko iedarbināšanu.


2WD / 4WD ar diferenciālo bloķētāju

Elektriski pārslēdzams pilnpiedziņas pārslēgs 2×4 / 4×4, kas tiek pārslēgts ar pilnībā elektroniski kontrolētu priekšējā diferenciāļa mehānismu. Automātiska divu ātrumu CVT pārnesumkārba ar atpakaļgaitu, bremzēšana ar dzinēju un centrbēdzes sajūgu uztur optimālu piedziņas siksnas spriegojumu, optimāli samazinot nodilumu. Dzinēja jauda tiek stabili novadīta uz riteņiem ar kardānu piedziņu.


Draudzīga šasija

Manevrēt spējīga šasija ar lielisku apgriešanās rādiusu starp labākajiem visu laiku kvadracikliem. Šasija dizainēta viegla un izturīga ar ļoti zemu svaru tikai 344 kg nodrošina nepārspējamu jaudas un svara attiecību. Augsts klīrenss un lieliska vadāmība pateicoties mazam apgrieziena rādiusam. Neatkarīgās dubultsviru piekares visiem riteņiem ar lielu amortizatoru gājienu, komfortabli amortizatori ar regulējamu atsperu spriegojumu.


Bremžu sistēma

Efektīva hidrauliskā bremžu sistēma ar nerūsējoša tērauda pinumu elastīgas šļūtenes un pievilcīgas viļņa veida formas bremžu diskiem visiem riteņiem garantē pārliecinošu un precīzu bremzēšanu. Bremzējot lejup efektīvi palīdz arī dzinēja bremze.

 

 


Daudzfunkcionālais LCD displejs

Zila apgaismojuma daudz funkciju LCD displejs nodrošina visu jums nepieciešamo informāciju: digitālo spidometru, analogais tahometrs, pulksteni, kopējais un dienas mērītājs, motora stundu skaitītājs, EFI lampa, maksimālā ātruma lampa, iekļauts 2WD / 4WD un diferenciāļa bloķētāja rādītājs , degvielas rādītājs, gaismas signālu gaismas un daudz citas funkcijas.


Apgaismojums

Spēcīgi galvenie lukturi ir aprīkoti ar divu objektīvu projektoru tipu. Un aizmugures pagriezieni / bremžu gaisma ar LED tehnoloģiju ar augstu spilgtumu samazina enerģijas patēriņu. Pretzādzības sistēma un 12V kontaktligzda mobilā tālruņa vai GPS uzlādēšanai.

Elektriskā vinča

Uzticama 12V elektriskā vinča ar lielu vilces spēku 1360kg un 15 m tērauda trosi kurai ir pietiekami daudz jaudas, lai vilktu kvadraciklu katrā nepatīkamā situācijā. Vinčas kontrole ērti novietota uz stūres roktura.

 

 


Piekabes āķis

Access Max lietderība ir vairāk nekā pietiekami daudz jaudas, ar augstu griezes momentu un pilnpiedziņu, lai vilktu smagas piekabes un darba piederumus. Stingri pieskrūvēts sfēriskas formas stiprinājums veicina vēl lielāku stingrību visam komplektam.

Iespējams vilkt piekabi ar pilnu masu līdz 500kg.

 


Bagāžas stiprināšanas plaukts

Ērts aizmugurējais plaukts no cieta tērauda konstrukcijas ar celtspēju 70 kg ir gatavs uzņemt visu kas nepieciešams, lai jūsu dienas darbā vai garā ceļojumā padarītu vieglākas. Apdares kvalitāte, pulvera pārklājums uzlabo izturību pret koroziju.

 

Dzinējs

Motora tips: četrtaktu, viena cilindra, četrtaktu SOHC vārsti EFI
Apjoms: 608 ccm
Maks. Sniegums: 35 kW (bezceļa)
Kompresijas pakāpe: 11.0: 1
Aizdedze: CDI
Dzesēšana: šķidrs, elektriskais ventilators

Piedziņas sistēma

Dzinējs: 2×4 / 4×4 elektriski ieslēdzams
Transmisija: Automātiskais CVT – variators ar mainīgo L / H / N / R, dzinēja bremzēšana
Termiņš BC Diferenciālis:
Jaudas padeve: kardāns

Šasija

Piekare priekšā: neatkarīga dubultā A-svira
Piekare aizmugurē: neatkarīga dubultā A-svira ar šķērsenisku stabilizatoru
Piekare priekšā: hidrauliskie amortizatori, regulējama atsperu stiprība
Piekare aizmugurē: hidrauliskie amortizatori, regulējama astsperu stiprība
Amortizācijas gājiens P/Z: 254 mm / 254 mm
Bremzes priekšpusē: 2x hidrauliskais disks
Bremzes aizmugurē: 2x hidrauliskais disks
Riepas priekšā: AT 25 x 8-12
Riepas aizmugurē: AT 25 x 10-12

Izmēri un svars

Kopējais garums: 2250 mm
Kopējais platums: 1200 mm
Kopējais augstums: 1495 mm
Klīrenss: 300 mm
Riteņu bāze: 1440 mm
Sausais svars: 348 kg
Degvielas tvertne: 21 litri

Citas funkcijas

Spidometrs / tahometrs: analogais / digitālais

Likumdošana un apstiprinājumi

Sertifikāts:
Reģistrācijas numurs (numura zīme) Iekļauta

Vairāk informācijas

Piezīme:   Fotoattēli un ilustrācijas var neatbilst tirgus specifikācijām. Importētājs patur tiesības mainīt specifikācijas.

Cena: 6790 EUR (ar PVN)